خرید عسل طبیعی

جهت خرید عسل طبیعی مومدار و رمکه ای و بدون موم و نیز عسل شهد به اطلاع کلیه مشتریان و بازدیدکنندگان محترم میرساند طبق درخواست و پیشنهادات مکرر شما همراهان عزیز به دلیل ایجاد فضایی امن تر و جلوگیری از هرگونه سوئ استفاده هکرها توسط درگاه های آنلاین پرداخت اینترنتی بانکها از حساب شما هموطنان عزیز ،

روشهای خرید عسل طبیعی

از طریق خرید اینترنتی همین سایت می توانید خرید خود را انجام دهید اما اگر تمایل دارید که از طریق کارت به کارت و بعد از تماس با ما خرید خود را انجام دهید می توانید از روشهای پرداخت زیر هم استفاده نمایید.

سایر روشهای خرید عسل طبیعی از ارشان عسل:

1– واریز بصورت کارت به کارت از طریق دستگاه عابر بانک.

2– واریز از طریق حواله اینترنتی توسط تلفن همراه (همراه بانک).

3– واریز توسط حواله اینترنتی (اینترنت بانک).

4– واریز از طریق فیش بانکی.

5– و واریز واریز از طریق همین سایت و خرید اینترنتی که البته خرید امنی خواهد بود .

تذکر: شماره پشتیبانی 09129404054 یا 09109891619 جهت هماهنگی برای ارسال تماس حاصل نمایید.

نکات خرید عسل طبیعی

نکته ای دیگر در مورد عسل طبیعی این است که یک فکر اشتباه دیگری در بین مردم می باشد در مورد ( غلظت عسل ) است که بیشتر مردم فکر می کنند که عسل طبیعی بایستی غلیظ باشد که این موضوع ربطی به خالص یا ناخالص بودن عسل طبیعی ندارد بلکه بستگی به نوع گیاه و مکانی است که زنبور از آن تغذیه کرده است و قطعا فصل تولید عسل هم در غلظت عسل می تواند متغیر و مختلف باشد.

رنگ عسل طبیعی

همین مسئله یعنی نوع گیاه و گل هایی که زنبور های عسل از آن تغذیه کرده اند در ( رنگ عسل ) صدق می کند. رنگ عسل طبیعی می تواند از زرد روشن باشد تا قهوه ای تیره و حتی نزدیک به طیف رنگی سبز زیتونی نیز باشد. و قبل از خرید عسل طبیعی مشخصات و خواص هریک از عسل را که بصورت کامل توضیح داده شده است می توانید مطالعه و مقایسه کنید

خرید عسل طبیعی

یکی از نکاتی که در هنگام خرید عسل طبیعی به آن توجه داشته باشیم این است که عسل طبیعی از مزه و طعم مخصوصی برخوردار است ولی عسل های تقلبی فاقد این مزه و طعم خاص میباشند و فقط دارای شیرینی زیادی می باشند.

علاوه بر این عسل طبیعی دارای شیرینی خاصی است که عسل تقلبی دارای شیرینی مصنوعی میباشد. از دیگر تفاوت های عسل طبیعی با عسل تقلبی این است که عسل اصل بجز داشتن مزه و شیرینی ، طعم مطبوعی دارد این طعم مطبوع بستگی به نوع گل و گیاه هایی است که زنبوران عسل از آن تغذیه می کنند ، این در حالی است که عسل های جعلی و نامرغوب به جز داشتن شیرینی هیچ طعمی بخصوصی ندارند.

چه نوع عسل هایی در فروشگاه ارشان عسل عرضه می شود؟

عسل بر حسب این که متعلق به کدام گل باشد، به دلیل ترکیبات درونی آن گل متفاوت است. نتیجه خاصیت درمانی آن نیز تفاوت خواهد داشت و به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌گردد:

عسل رمکه ای مومدار طبیعی یا همان عسل شان مومدار 100% طبیعی است با درصد ساکارز  0% .

عسل رمکه ای مومدار تغذیه ای یا همان عسل شان مومدار تغذیه ای است.این عسل ها در رمکه و باموم و بصورت صد درصد‌طبیعی از بهترین عسل های استان میباشد. با درصد ساکارز  15%

عسل رمکه ای مومدار تغذیه ای
عسل رمکه ای مومدار تغذیه ای

عسل شهد عسل شهد چند گیاه یک و دو کیلویی .عسل شهد خوش طعم باکیفیت و خوش قیمت

عسل مومدار در ظروف کریستال در بسته های نیم و یک کیلویی


همان طور که گل ها از لحاظ اندازه، رنگ، شکل و بو با هم تفاوت دارند، شهد آن ها نیز متنوع است. در واقع رنگ و طعم انواع عسل دامنه ای به وسعت عطر و بوی گل ها دارد. عسل با داشتن این ویژگی بی نظیر طبیعی، از نظر غذایی و تا حدودی دارویی از سایر غذاها متمایز است.

و چرا ما عسل طبیعی مومدار عرضه می کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید به بگوییم موم زنبور عسل براي مصرف انسان بي خطر است. موم خالص به ندرت يافت مي شود به طوری که در آن، ۵ % گرده گل و بره موم نيز ديده مي شود. موم ماده‌اي خنثي است، يعني به هيچ وجه دستگاه هاضمه انسان نسبت به آن، عكسل‌ العمل نشان نمي‌دهد و بدون تغيير از بدن عبور مي‌كند. با اینحال، مواد محلول يا موجود در موم، به تدريج آزاد مي گردند. از اين خاصيت در بسياري از فرآورده‌هاي دارويي بهره‌برداري مي‌گردد.

تركيبات عمده موم زنبور عسل عبارتند از: مونو دي استرهاي اشباع شده و اشباع نشده، هيدروكربنهاي اشباع شده و اشباع نشده و اسيدهاي فرار و هيدروكسي پلي استرها. نسبت مقادير استر به اسيدها، بطور قابل ملاحظه‌اي در اثر گرما دادن بيش از حد تغيير مي‌يابد. در ۱۰۰ درجه سانتيگراد به مدت ۲۴ ساعت نسبت استر به اسيد، فراتر از حدود تعيين گرديده براي موم زنبور خالص تغيير مي كند.


فرم تماس با ما
از طریق فرم زیر می توانید نظرات/انتقادات و پیشنهادات خود را ارسال نمایید